KONST / Litografier / Färglitografi 11731224
nr 1173 1224
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 159/275, motivet: 47x35 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 april 2018
kl 19:47:06
300 kr
400 kr
500 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)